O spoločnosti Applipower

Neustále sa rozrastajúca spoločnosť Applipower, s.r.o., ktorá je tu pre Vás už 15. rok, bola založená tímom odborníkov na záložné zdroje a záložné napájacie systémy.

Radi sa s Vami podelíme o naše skúsenosti so záložnými napájacími systémami formou konzultácií, zhotovíme na Vami požadovaný záložný napájací systém autorizovaný projekt, uskutočníme komplexnú dodávku a v neposlednom rade vykonáme záručný a pozáručný servis.

Naše dlhoročné profesijné skúsenosti v kombinácii s cielene minimalizovanými nákladmi vytvárajú základné predpoklady pre širokú spoluprácu s Vami - našimi partnermi. Tieto predpoklady sú umocnené zavedením integrovaného systému manažérstva podľa medzinárodných noriem ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001 certifikované spoločnosťou TϋV SϋD.

Ponuka Applipower, s.r.o. je zostavená tak, aby pokrývala celé spektrum výrobkov a výkonov záložného napájania. Pre neštandardné požiadavky Vám vieme navrhnúť variantné riešenia smerujúce k úspešnej realizácii napájacej technológie.

Našou výhodou pre Vás je široké portfólio ponúkaných produktov a služieb, čo nám umožňuje vždy ponúknuť niekoľko  riešení tak, aby sme dospeli spoločne s Vami k najoptimálnejšiemu riešeniu.

V snahe držať sa svetového ekologického trendu, ponúkané záložné napájacie systémy patria vo svojich triedach medzi najúčinnejšie, čím Vám zároveň šetríme náklady na elektrickú energiu. Tento trend je podporovaný projekciou, dodávkami fotovoltických elektrární a kogeneračných jednotiek. Zároveň sme členmi kolektívneho systému zabezpečujúceho zber, dopravu a spracovanie odpadu z elektrických a elektronických zariadení.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Vami a nové riešenia, ktoré pomáhajú dosiahnuť vyššiu dostupnosť služieb Vami dodávaných technologických celkov a zároveň neustále pomáhajú zvyšovať našu kvalifikáciu.